Android Developer

  • Technology
  • Warszawa, Poland

Job description

W United Ideas szukamy osoby która pomoże nam zbudować najlepszą na świecie aplikację slużącą do mobilnych płatności oraz zarządzania swoim kontem bankowym.

Szukamy osoby która ma już doświadczenie w programowaniu (więc idealna jest osoba od mid+) która zostanie z nami na długo (planujemy projekt rozbudowywać następne 3 lata). Decyzję o współpracy z Tobą jesteśmy w stanie podjąć w ciągu 5 dni.

Twoje obowiązki

  • Projektowanie rozwiązań na platformę Android
  • Programowanie aplikacji mobilnych

Co oferujemy?

  • Zarobki w przedziale 9000-13000 zł netto miesięcznie (umowa B2B)
  • Stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Nowoczesny sprzęt do pracy (słuchawki, MacBook, dwa monitory 27")
  • Pakiet benefitów (budżet szkoleniowy po okresie próbnym, Wirtualna Asystentka, Headspace, Spotify Premium)

Requirements

Czego oczekujemy?

  • Praca na miejscu w biurze w Warszawie (Plac Unii Lubelskiej 1)
  • Znajomość javy i Kotlina (z naciskiem na Kotlina, praktycznie wszystkie nowe funkcjonalności w tym projekcie powstają w nim)
  • Znajomości narzędzie Android Studia, Gita (standard) oraz Gradle
  • Znajomości wzorców projektowych (MVC/MVVM/IoC)
  • Fajnie jak znasz jeszcze C++ ale to nie jest konieczne