iOS Developer (Swift)

  • Technology
  • Remote job

Job description

Nasza firma została założona przez developerów Ruby on Rails, i w Railsach siedzimy właściwie od początku - to znaczy od 12 lat :-). Od tego czasu zrealizowaliśmy (i realizujemy) ponad 200 projektów, głównie dla klientów z polski i zza granicy. To co nas różni od innych firm: Brak korpo-przegadania, płaska struktura (nie jesteśmy rekruterami! :-)) i wysoka etyka pracy. Szukamy osoby która ma już komercyjne doświadczenie w programowaniu i opublikowane w App Store aplikacje.

Twoje obowiązki

  • Projektowanie rozwiązań na platformę iOS
  • Programowanie aplikacji mobilnych

Co oferujemy?

  • Zarobki w przedziale 7000-11000 zł netto miesięcznie (umowa o pracę lub B2B)
  • Stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Nowoczesny sprzęt do pracy (słuchawki, MacBook, dwa monitory 27")
  • Pakiet benefitów (budżet szkoleniowy po okresie próbnym, Headspace, Spotify Premium)

Requirements

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
  • Sprawnego posługiwania się językiem Swift i iOS SDK
  • Znajomości RxSwift / Alamofire / Firebase