QA Engineer (mobile)

  • Technology
  • Warszawa, Poland

Job description

Nasza firma została założona przez developerów Ruby on Rails, i w Railsach siedzimy właściwie od początku - to znaczy od 12 lat :-). Od tego czasu zrealizowaliśmy (i realizujemy) ponad 200 projektów, głównie dla klientów z polski i zza granicy. To co nas różni od innych firm: Brak korpo-przegadania, płaska struktura (nie jesteśmy rekruterami! :-)) i wysoka etyka pracy. Osoba której poszukujemy na to stanowisko może mieć dowolny poziom doświadczenia - ale zakładamy że jakieś wcześniejsze doświadczenie będzie mieć.

Twoje obowiązki

  • Tworzenie planów i przypadków testowych, analiza i tworzenie dokumentacji, pisanie dokumentacji technicznej
  • Testowanie aplikacji na urządzenia mobilne i przeglądarkę
  • Analizowanie metryk i logów
  • Weryfikacja zgłoszeń o problemach użytkowników / klienta

Co oferujemy?

  • Płatny urlop na B2B
  • Zarobki w przedziale 6000-9000 zł netto miesięcznie
  • Stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Nowoczesny sprzęt do pracy (słuchawki, MacBook Pro, dwa monitory 27")
  • Pakiet benefitów (budżet szkoleniowy, opieka medyczna, karnet sportowy, Spotify Premium)

Requirements

Czego oczekujemy?

  • Wcześniejszego doświadczenia z testowaniem oprogramowania
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego systemu bugtrackingowego (Trello, JIRA, Redmine, Mantis, etc)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejetność planowania

Nice to have - co jeszcze warto znać?

  • Czytanie logów
  • SoapUI - jeśli nie znasz to Cię nauczymy :-)
  • SQL - jeśli nie znasz, to Cię nauczymy